شارژ تبلیغات
از تغییرات بازی eFootball PES 2020 در مقایسه با نسخه‌های قبلی، بهبود زیاد بخش مستر لیگ است و مواردی مثل سیستم دیالوگ جدید به این بخش اضافه شده‌اند و می‌توانید با انتخاب دیالوگ‌ها تجربه‌ای داستانی‌ مانند را در این بخش داشته باشید. جدا از این، گزینه‌های زیادی برای شخصی‌سازی ظاهر خودتان به‌عنوان مربی باشگاه در این بخش خواهید داشت و البته که می‌توانید به جای ساخت کاراکتر، از مربی‌های مشهوری چون دیگو مارادونا یا یوهان کرایف در این بخش استفاده کنید..
نسخه دمو بازی FIFA 20 برای تمامی پلتفرم ها منتشر شد. در این نسخه دمو شما می توانید تیم ها چلسی، تاتنهام، رئال مادرید، دورتموند، لیورپول و پاری سن ژرمن را بازی کنید. بخش جدید VOLTA نیز در حالت ۵v5 Volta Football در نسخه دمو قابل استفاده است. استادیوم های نسخه دمو شامل The Bernabeu شهر مادرید، استادیوم tamford Bridge چلسی و Hotspur Stadium تاتنهام می باشد..
سرانجام نسخه نهایی بازی Pro Evolution Soccer 2018 به همراه کرک سالم CPY برای پلتفرم کامپیوتر منتشر شد ، هم اکنون می توانید نسخه کرک شده بازی PES 2018 توسط گروه CPY رادر این پست دانلود نمایید.به طور کلی میتوان گفت که هیچ بخش از PES 2018 نیست که نسبت به شماره‌ی قبلی این مجموعه، پیشرفت نکرده باشد.
کرک نهایی فیفا ۱۸ توسط گروه STEAMPUNKS در کمتر از ۲۴ساعت منتشر شد ، هم اکنون با شرایط فعلی با خیال راحت می توانید منتظر کرک شدن تمامی عناوین با قفل گذاری های مختلف باشید. در این پست نسخه کامل بازی FIFA 18 به همراه کرک STEAMPUNKS و نسخه های فشرده فیت گرل و کورپک قرار داده شده.