شارژ تبلیغات
سامسونگ چند سالی است که پشتیبانی از محصولات خود را بهبود بخشیده،و جدیدترین نسخه اندروید یعنی اندروید 10 که با نام اندروید Q شناخته میشود در مراحل اولیه عرضه است و به تازگی آپدیتی برای Galaxy A30 ارائه کرده.
سامسونگ چند سالی است که پشتیبانی از محصولات خود را بهبود بخشیده،و جدیدترین نسخه اندروید یعنی اندروید 10 که با نام اندروید Q شناخته میشود در مراحل اولیه عرضه است و به تازگی آپدیتی برای Galaxy S9 ارائه کرده.
سامسونگ چند سالی است که پشتیبانی از محصولات خود را بهبود بخشیده،و جدیدترین نسخه اندروید یعنی اندروید 10 که با نام اندروید Q شناخته میشود در مراحل اولیه عرضه است و به تازگی آپدیتی برای Galaxy S9plus ارائه کرده.
شیائومی آپدیت سیستم عامل جدید را ابتدا برای کاربران کشور خود عرضه می‌کند و کاربران ساکن در دیگر کشورهای دنیا به زودی آپدیت اندروید ۱۰ را به صورت OTA دریافت خواهند کرد که در این قسمت دانلود رام اندروید 10 برای گوشی MI 8 SE قرار داده شده.
سامسونگ چند سالی است که پشتیبانی از محصولات خود را بهبود بخشیده،و جدیدترین نسخه اندروید یعنی اندروید 10 که با نام اندروید Q شناخته میشود در مراحل اولیه عرضه است و به تازگی آپدیتی برای Galaxy M30 ارائه کرده.
سامسونگ چند سالی است که پشتیبانی از محصولات خود را بهبود بخشیده،و جدیدترین نسخه اندروید یعنی اندروید 10 که با نام اندروید Q شناخته میشود در مراحل اولیه عرضه است و به تازگی آپدیتی برای Galaxy M20 ارائه کرده.
سامسونگ چند سالی است که پشتیبانی از محصولات خود را بهبود بخشیده،و جدیدترین نسخه اندروید یعنی اندروید 10 که با نام اندروید Q شناخته میشود در مراحل اولیه عرضه است و به تازگی آپدیتی برای Galaxy S10 ارائه کرده.
سامسونگ چند سالی است که پشتیبانی از محصولات خود را بهبود بخشیده. این شرکت اندرویدهای تازه را تا حد ممکن برای گوشی‌های خود عرضه می‌کند و به تازگی آپدیتی برای J3 2017 ارائه کرده.
به روزرسانی اندروید 9 پای برای هواوی نوا 3i منتشر شد. با دریافت آپدیت اندروید 9 روی هواوی نوا 3 به جدیدترین نسخه رابط کاربری این شرکت یعنی EMUI 9.0 دست پیدا خواهید کرد.
هر دو مدل گلکسی J5 2017 و گلکسی J5 Pro 2017 در سال 2017 و با نصب پیش‌فرض اندروید 7 روانه بازار شدند. بنابراین آپدیت اندروید 9 پای دومین و احتمالا آخرین به‌روزرسانی اصلی اندروید برای این دو مدل خواهد بود..
فریمور های ارایه شده دستگاه های الجی به صورت نسخه های اندروید ارایه نمی شود و به صورت ورژن نسخه رام ارایه می شوند مثل رام گوشی های هوآوی که به صورت بیلدنامبر ارایه می شوند.(ارایه شدن رام به صورت ورژن دلیل بر این نیست که رام نسخه اندروید ندارد ، این رام ها نیز نسخه اندروید دارند و ممکن است در رام های ورژن جدید نسخه اندروید آن نیز اپدیت شده باشد.) قبل از دانلود حتما توجه کنید که ورژن قرار داده شده در جدول مشخصات با ورژن گوشی شما یکی یا بالاتر باشد.